Historik för Sturesson, Birgit (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers. Grums
2007-01-01 - 2018-12-31
Krisledningsnämnd -
ers. Grums
2006-05-18 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)