Historik för Landevik-Olofsson, Lena (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Gymnasienämnden -
ers
1995-09-22 - 1996-06-19
Tekniska nämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)