Historik för Kihlström, Bengt (L)
Nämnd/styrelsePeriod
Alfred Löfgrens stiftelse -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Miljönämnden -
led
2007-01-01 - 2018-12-31
Miljönämndens AU -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Miljönämndens AU -
ers
2007-01-31 - 2010-12-31
Fastighetsnämnden -
ers
2006-08-17 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)