Historik för Gunnarsson, Jonas (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led. Hammarö
2007-01-01 - 2010-12-31
Krisledningsnämnd -
ers. Hammarö
2006-05-18 - 2010-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers. Hammarö
2005-06-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)