Historik för Holmström, Torbjörn (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Gymnasienämnden -
led
1995-09-22 - 1998-12-31
Gymnasienämnden -
ers
1995-01-01 - 1995-09-21
Gymnasienämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)