Historik för Hakefelt, Kent (FP)
Nämnd/styrelsePeriod
Vindpark Vänern Kraft AB -
ers. Hammarö
2007-02-13 - 2011-01-08
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led. Hammarö
2005-06-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)