Historik för Gidlöf, Siw (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Drifts- och servicenämnden -
led. Hammarö
2015-01-01 - 2016-12-12
Krisledningsnämnd -
v ordf
2015-09-17 - 2016-12-12
Krisledningsnämnd -
led. Hammarö
2006-05-18 - 2015-09-16
Vindpark Vänern Kraft AB -
v ordf
2007-02-13 - 2011-01-08
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led. Hammarö
2005-06-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)