Historik för NÀslund, Mari (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads El- och StadsnÀt AB -
supp
2019-03-27 - 2020-02-19
Stiftelsen Maechels gÄva -
led
2007-01-18 - 2019-09-26
ValnÀmnden -
led
2019-01-01 - 2019-09-26
Karlstads Bostads AB -
led
2015-03-24 - 2019-03-26
Vindpark VĂ€nern Kraft AB -
supp
2015-03-24 - 2019-03-26
ValnÀmnden -
ers
2011-01-01 - 2018-12-31
Karlstads Bostads AB -
supp
2011-04-12 - 2015-03-23
KommunfullmÀktige -
ers
2012-03-01 - 2014-10-14
AB Karlstads StudentbostÀder -
supp
2011-04-12 - 2011-05-31
Karlstads Energi AB -
supp
2007-03-31 - 2011-03-31
TrafiksÀkerhetsnÀmnden -
ers
2006-03-16 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)