Historik för Larsson, Magnus (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Parkerings AB -
led
2007-03-31 - 2007-10-11
Kommunfullmäktige -
ers
2006-11-01 - 2007-10-11
Teknik- och fastighetsnämnden -
led
2007-01-01 - 2007-10-11
Teknik- och fastighetsnämndens au -
ers
2007-01-01 - 2007-10-11
Fastighetsnämnden -
led
2006-01-19 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)