Historik för BenterÄs Lucht, Henrik (M)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NÀmndemÀn för VÀrmlands TingsrÀtt -
nm
2007-01-01 - 2010-12-31
Barn- och ungdomsnÀmnden -
led
2007-01-01 - 2007-09-13
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
ers
2007-01-16 - 2007-09-13
Karlstadsregionens rÀddningstjÀnstförbund -
ers
2007-01-01 - 2007-09-13
KommunfullmÀktige -
ers
2006-11-01 - 2007-09-13
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
2005-08-18 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)