Historik för Granbom, Jessica (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
2010-11-01 - 2011-10-27
Valnämnden -
ers
2011-01-01 - 2011-10-13
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Vård- och omsorgsnämndens AU -
ers
2007-01-24 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2006-11-01 - 2010-10-31
Kulturnämnden -
ers
2005-06-22 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)