Historik för Lundblad, Ida (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
ers
2007-01-01 - 2007-09-13
Kulturnämnden -
ers
2005-04-21 - 2006-12-31
Kulturnämndens arbetsutskott -
ers
2005-04-21 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)