Historik för Hedberg, Malin (L)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ordf
2011-01-01 - 2018-12-31
Ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2010-11-01 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen -
ers
2006-11-02 - 2018-10-14
Karlstads-Hammarö gymnasienämnds AU -
ers
2007-01-01 - 2012-01-01
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
led
2007-01-01 - 2011-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2008-09-18 - 2010-12-31
Vice ordförandegrupp -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2008-02-13 - 2010-10-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
2005-04-21 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)