Historik för Bull, Christer (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Socialnämnden -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Hamnstyrelsen -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Socialnämnden -
supp
1989-01-16 - 1991-12-31
Överförmyndarnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Socialnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Socialnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)