Historik för Omazic, Anna (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
led
2007-09-13 - 2009-06-15
Miljönämndens AU -
ers
2007-01-31 - 2009-06-15
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
2005-02-17 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)