Historik för Carlsson, Tove (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Stadsbyggnadsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2007-06-12
Tekniska nämnden -
ers
2004-10-21 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)