Historik för Larsson, Bo (s)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Edsvalla Folkets Husförening -
rsupp
2000-12-15 - 2001-12-31
TĂ„san AB -
lekmrevsupp
1999-05-29 - 2001-11-01
FastighetsnÀmnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Energiverkstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-01-17
TuristnÀmnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)