Historik för Kvarnström, Bodil (s)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
InvandrarnÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)