Historik för Mossbrant, Rikard (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
MiljönÀmnden -
ers
2007-01-01 - 2009-11-19
Karlstads Energi AB -
supp
2003-03-31 - 2007-03-31
TĂ„san Kraft AB -
supp
2003-05-16 - 2007-03-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)