Historik för Wallin, Anna-Lena (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Energi AB -
supp
1999-04-17 - 2001-11-01
2:a allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1993-01-01 - 1994-12-31
Karlstads kommuns 1:A allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1991-01-01 - 1992-12-31
Skolstyrelsen -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Skolstyrelsen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)