Historik för Lander, Nilsson, Lars Johan (C)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Vindpark VĂ€nern Kraft AB -
led
2011-04-04 - 2019-03-26
Karlstads Energi AB -
supp
2015-03-24 - 2018-03-22
Karlstads Energi AB -
led
2011-04-12 - 2015-03-23
Ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
TĂ„san Kraft AB -
led
2007-03-31 - 2011-05-06
Karlstads Energi AB -
v ordf
2007-03-31 - 2011-03-31
Vindpark VĂ€nern Kraft AB -
led
2007-01-18 - 2011-01-08
Vice ordförandegrupp -
led
2007-04-01 - 2010-12-31
Karlstads Energi AB -
supp
2003-03-31 - 2007-03-30

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)