Historik för Lendrup, Leif (M)
Nämnd/styrelsePeriod
TĂĄsan Kraft AB -
led
2007-03-31 - 2011-05-06
Karlstads Stadshus AB -
supp
2007-04-17 - 2011-04-15
Karlstads Elnät AB -
led
2011-04-12 - 2011-04-14
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2011-01-01 - 2011-04-14
Kommunfullmäktige -
ers
2010-11-01 - 2011-04-14
Karlstads Elnät AB -
led
2003-03-31 - 2011-03-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)