Historik för Andersson, Gunilla (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
1:e v ordf
2011-01-01 - 2014-12-31
Krisledningsnämnd -
ers. Grums
2006-05-18 - 2014-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
Led. Grums
2007-01-01 - 2010-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
repr
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)