Historik för Hultgren, Marita (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
supp
1989-11-17 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)