Historik för Norell, Maria (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Drifts- och servicenämnden -
ers. Forshaga
2015-01-01 - 2018-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
v ordf
2015-01-16 - 2018-12-31
Krisledningsnämnd -
led. Forshaga
2015-01-01 - 2018-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led. Forshaga
2011-01-01 - 2015-01-15
Krisledningsnämnd -
ers. Forshaga
2011-01-01 - 2014-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers. Forshaga
2007-01-01 - 2010-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
reprers
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)