Historik för Pettersson, Kjell (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers.Kil
2007-01-01 - 2014-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
reprers
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)