Historik för Fallström, Jan (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led. Kil
2011-01-01 - 2018-12-31
Krisledningsnämnd -
led. Kil
2009-05-28 - 2018-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
v ordf
2003-01-01 - 2010-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)