Historik för Nilsson, Anders (C)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NaturvÄrdsrÄdet -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
TrafiksÀkerhetsnÀmnden -
v ordf
2003-01-01 - 2006-12-31
Vice ordförandegrupp -
led
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)