Historik för Wikström, Lars (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunrevisionen -
revers
2003-01-01 - 2006-12-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2005-04-21
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
lekmrevsupp
2003-01-23 - 2005-04-21

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)