Historik för Haapalainen, Alexandra (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2007-01-01 - 2007-08-31
Kommunfullmäktige -
led
2006-12-06 - 2007-08-31
Kommunfullmäktige -
ers
2006-11-01 - 2006-12-05
Kulturnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-04-27
Stiftelsen Värmlands Museum -
ers
2003-01-01 - 2006-04-27

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)