Historik för Höök, Jonas (v)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Lars Gustaf Nilssons Fond -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
led
2003-01-01 - 2005-02-17

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)