Historik för Wilén, Anna (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Värmlands läns Kalkningsförbund -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2017-02-24 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige -
ers
2010-11-01 - 2017-02-23
Valberedningen -
led
2010-11-01 - 2014-10-15
Barn- och ungdomsnämndens AU -
ers
2011-01-01 - 2014-01-31
Barn- och ungdomsnämnden -
led
2003-01-01 - 2014-01-16
Barn- och ungdomsnämndens AU -
led
2007-01-16 - 2010-12-31
Samverkan barn och ungdom -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Barn- och ungdomsnämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2007-01-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)