Historik för Bengtsson Gustafsson, Astrid (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Socialnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Socialnämnden -
led
1987-06-18 - 1988-12-31
Socialnämnden -
supp
1986-01-01 - 1987-06-17
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1987-05-21
Sociala distriktsnämnden 1 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Socialnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Socialnämnden -
suppl
1982-04-16 - 1982-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1972-10-19

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)