Historik för Elfgren Borgström, Ulrica (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Kultur- och fritidsnÀmnden -
led
2014-02-20 - 2018-12-31
Kultur- och fritidsnÀmndens au -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
RÄdet för personer med funktionsnedsÀttning -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Samverkan barn och ungdom -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Kultur- och fritidsnÀmndens au -
led
2014-03-19 - 2014-12-31
RÄdet för funktionshindrade -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnÀmndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-03-18
Kultur- och fritidsnÀmnden -
ers
2007-01-01 - 2014-02-19
RÄdet för funktionshindrade -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
FritidsnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
FritidsnÀmndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)