Historik för Sivertsson, Britt-Marie (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Alfred Löfgrens stiftelse -
ers
2007-01-18 - 2010-12-31
Stiftelsen Alfred och Herminia Löfgrens Musikfond -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Tekniska nämnden -
ers
2003-11-12 - 2006-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)