Historik för Edman, Evert (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Fastighetsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Fastighetsnämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Fastighetsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Fastighetsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Fastighetsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Fastighetsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Tekniska nämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
1:a särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1993-01-01 - 1993-12-31
Karlstads kommuns 1:A särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1992-01-01 - 1992-12-31
Tekniska nämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)