Historik för Olsson, Karin (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
led
2007-01-01 - 2007-05-10
Miljönämndens AU -
ers
2007-01-31 - 2007-05-10
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
2005-12-08 - 2006-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2005-12-07

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)