Historik för Stjernlöf, Per (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Fritidsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)