Historik för Ericsson, Mariette (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
ers
2007-01-01 - 2014-12-31
Miljönämndens AU -
ers
2007-01-31 - 2010-12-31
AB Karlstads Studentbostäder -
supp
2003-03-31 - 2007-03-31
Kollektivtrafiknämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Kollektivtrafiknämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)