Historik för Andersson, Jörgen (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2006-11-01 - 2008-01-24
Miljönämnden -
ers
2007-01-01 - 2008-01-24
Karlstad-Hammarö överförmyndarnämnd -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
2005-12-08 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)