Historik för Pellfolk, Harriet (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
led
2007-01-01 - 2007-10-11
Kommunfullmäktige -
ers
2006-11-01 - 2007-10-11
Kommunfullmäktigeberedning -
ers
2007-01-01 - 2007-10-11
Teknik- och fastighetsnämnden -
led
2007-01-01 - 2007-10-11
Kollektivtrafiknämnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Kollektivtrafiknämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)