Historik för Sjögren, Wilhelm (FP)
Nämnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2013-05-23
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2012-06-18
Tekniska nämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)