Historik för Adolfsson, Ulf (KD)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Kultur- och fritidsnÀmnden -
led
2007-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnÀmndens au -
ers
2007-01-10 - 2014-12-31
Samverkan barn och ungdom -
ers
2007-01-01 - 2014-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Tekniska nÀmnden -
led
2004-06-17 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)