Historik för Kristiansson, Gunda (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
ers
1992-03-19 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)