Historik för Lundgren, Kjell (spi)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Naturvårdsrådet -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-01 - 2004-11-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)