Historik för Berg, Ove (spi)
Nämnd/styrelsePeriod
Naturvårdsrådet -
ers
2004-06-17 - 2006-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2002-11-01 - 2006-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)