Historik för Benson, Aino (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Alfred och Herminia Löfgrens Musikfond -
ers
2003-01-01 - 2003-11-11
Tekniska nämnden -
ers
2003-01-01 - 2003-11-11
Stiftelsen Emma Dyrssens minnesfond -
led
1999-01-01 - 2001-12-11
Räddningsnämnden -
ers
1999-01-01 - 1999-12-31
Invandrarnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Invandrarnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Konsument- och Invandrarnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)