Historik för Forsberg, Erik (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Färjestadshallarna AB -
supp
1995-05-23 - 1996-05-23
Färjestadshallarna AB -
supp
1992-06-01 - 1995-05-22
Fritidsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Fritidsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)