Historik för Eriksson, Per (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2012-01-19 - 2018-10-14
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2007-01-01 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Miljönämnden -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Kollektivtrafiknämnden -
ers
2005-10-20 - 2006-12-31
Naturvårdsrådet -
ers
2002-04-26 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)