Historik för Falck, Jonas (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
led
2007-03-31 - 2011-03-31
Karlstads Elnät AB -
supp
2002-04-26 - 2003-03-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)